Sivý koberec Universal Babek Geo, 80 x 150 cm

Koberec vie v interiéri urobiť divy. Dokáže ho opticky zútulniť, zlepšiť akustické podmienky, a v neposlednom rade poskytnúť mäkké našliapnutie... viac informácií »
Sivý koberec Universal Babek Geo
Značka: Universal
37,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Koberec vie v interiéri urobiť divy. Dokáže ho opticky zútulniť, zlepšiť akustické podmienky, a v neposlednom rade poskytnúť mäkké našliapnutie...

Koberec vie v interiéri urobiť divy. Dokáže ho opticky zútulniť, zlepšiť akustické podmienky, a v neposlednom rade poskytnúť mäkké našliapnutie pri vstávaní z postele či pohovky. Kolekcia Babek sa vďaka polyesterovému materiálu navyše pýši odolnosťou proti vyblednutiu, ľahkou údržbou a značnou trvanlivosťou.Veľmi obľúbený produkt ide získať už dnes tu na našom webe v populárnej sekcii koberce. Mrknite na úplne nové produkty vo spomínanej sekcii za priaznivú cenu! To ale nie je všetko, u nás ponúkame viac! Samozrejme, máme v ponuke ďalšie kúsky od značky Universal. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Najpredávanejší produkt Sivý koberec Universal Babek Geo, 80 x 150 od značky so skvelou reputáciou Universal máte možnosť zaobstarať u nás za priaznivú cenu. V súčasnosti za 37,90 EUR.