Sivý koberec Universal Alpaca Liso, 200 x 290 cm

Kolekcia Alpaca Liso vychádza z minimalizmu a jednofarebného dizajnu. Chváli sa pre bosú nohu príjemným vysokým vlasom, ktorý zároveň vytvára... viac informácií »
Sivý koberec Universal Alpaca Liso
Značka: Universal
279 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Alpaca Liso vychádza z minimalizmu a jednofarebného dizajnu. Chváli sa pre bosú nohu príjemným vysokým vlasom, ktorý zároveň vytvára...

Kolekcia Alpaca Liso vychádza z minimalizmu a jednofarebného dizajnu. Chváli sa pre bosú nohu príjemným vysokým vlasom, ktorý zároveň vytvára očarujúci vzhľad s meniacimi sa farebnými odtieňmi. Tento kúsok dokáže vizuálne zjednotiť miestnosť a svojou jednoduchosťou ľahko zapadne do rôznych druhov interiéru.

Celý je vyrobený z polyesteru, ktorý je typický svojim elegantným leskom a mäkkosťou príjemnou pre bosú nohu. Je tiež vhodný pre alergikov, pretože nezachytáva prach.

Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou.

Poznámka: koberec je vhodný aj na vyhrievané podlahy.V zľave produkt ide kúpiť okrem iného tu na stránkach umiestnený v kategórii koberce. Teraz môžete kúpiť ďalšie produkty v spomínanej kategórii na pár kliknutí! Významná značka Universal má k dispozícii kvalitné produkty

V zľave produkt Sivý koberec Universal Alpaca Liso, 200 x od výrobcu s dobrým menom Universal môžete nájsť práve teraz v našej ponuke za priaznivú cenu. Aktuálne za 279 EUR.