Sivý koberec s prímesou bavlny Vitaus Milas, 80 x 150 cm

Skrášlite svoj interiér kobercom Milas od značky Vitaus. Ten vyniká vďaka kontrastu decentne sfarbeného podkladu a pestrého geometrického vzoru,... viac informácií »
Sivý koberec s prímesou bavlny Vitaus Milas
Značka: Vitaus
62,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Skrášlite svoj interiér kobercom Milas od značky Vitaus. Ten vyniká vďaka kontrastu decentne sfarbeného podkladu a pestrého geometrického vzoru,...

Skrášlite svoj interiér kobercom Milas od značky Vitaus. Ten vyniká vďaka kontrastu decentne sfarbeného podkladu a pestrého geometrického vzoru, ktorý vnesie do miestnosti iskru a moderný štýl. Je vyrobený zo zmesi viskózy (50 %), polyesteru (40 %) a bavlny (10 %). Táto kombinácia syntetických a prírodného materiálu mu dodáva vysokú odolnosť aj mimoriadne jemný povrch, ktorý zaistí váš komfort. Koberec je možné prať v práčke za použitia šetrného režimu pri teplote 30 °C. Nepoužívajte pri jeho čistení bielidlo a vyhnite sa žmýkaniu či drhnutiu.V zľave tento výrobok dá sa zaobstarať práve tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii koberce! Mrknite na unikátne výrobky z tejto populárnej kategórie vo výpredajovej akcii!

Tento lacný produkt Sivý koberec s prímesou bavlny od popredného výrobcu Vitaus je možné kúpiť tu a teraz práve za extra cenu. Ceny už od 62,90 EUR.