Sivý keramický kvetináč PT LIVING Spotted, ø 14 cm

Keramický glazovaný kvetináč si zamilujete vy aj vaše kvety. Má schopnosť vyzdvihnúť krásu každej izbovej rastliny a zároveň sa stať štýlovou... viac informácií »
Sivý keramický kvetináč PT LIVING Spotted
Značka: PT LIVING
16,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Keramický glazovaný kvetináč si zamilujete vy aj vaše kvety. Má schopnosť vyzdvihnúť krásu každej izbovej rastliny a zároveň sa stať štýlovou...

Keramický glazovaný kvetináč si zamilujete vy aj vaše kvety. Má schopnosť vyzdvihnúť krásu každej izbovej rastliny a zároveň sa stať štýlovou interiérovou dekoráciou.

Minimalistické, moderné a za každú cenu IN. Také sú dekorácie a doplnky holandskej značky PT LIVING. Ak ste fanúšikom minimalistického scandi, potom si tu iste prídete na svoje.
Zľavový tovar možno zaobstarať ľahko na webe v obľúbenej kategórii kvetináče. Teraz môžete kúpiť iné produkty zo spomínanej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu! Vehlasný výrobca PT LIVING pre vás vyrába vysoko kvalitné výrobky.

Tento kvalitný produkt Sivý keramický kvetináč PT od dodávateľa s dlhou históriou PT LIVING pohodlne dostanete na našich stránkach skutočne lacno! V súčasnosti za skvelú cenu 16,99 EUR.