Sivý keramická toaletná kefa Wenko Punto

Čistota je pol života. To ale dizajnéri značky Wenko vedia. Zariaďte si kúpeľňu, ktorá vám uľahčí ranné fungovanie i večerné relax. Neutrálne... viac informácií »
Sivý keramická toaletná kefa Wenko Punto
Značka: Wenko
19,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Čistota je pol života. To ale dizajnéri značky Wenko vedia. Zariaďte si kúpeľňu, ktorá vám uľahčí ranné fungovanie i večerné relax. Neutrálne...

Čistota je pol života. To ale dizajnéri značky Wenko vedia. Zariaďte si kúpeľňu, ktorá vám uľahčí ranné fungovanie i večerné relax. Neutrálne farby ako je béžová, biela či sivá zaistia, že bude kúpeľňa pôsobiť čisto a sviežo. Nový výrobok môžete nájsť v pohode na našom webe umiestnený v rubrike wc kefy. Teraz kúpite úplne nové produkty v spomínanej kategórii za mimoriadne nízku cenu! Vedúci výrobca Wenko dlhodobo poskytuje top tovar. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Prichystali sme toho pre vás viac, mrknite na viac vybraných výrobkov od dodávateľa Wenko. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný produkt Sivý keramická toaletná kefa od spoločnosti s popredným postavením na trhu Wenko jednoducho nájdete momentálne vo výhodnej akcii. K dispozícii teraz v predaji za 19,49 EUR.