Sivý jedálenský stôl Tenzo Grain, 180 x 90 cm

Kolekcia Tenzo Grain je jednoducho výnimočná. Spája v sebe svieži prístup k vidieckemu štýlu a moderný minimalistický dizajn. Ide o klasické... viac informácií »
Sivý jedálenský stôl Tenzo Grain
Značka: Tenzo
365 EUR429 EUR Zľava -14%
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Tenzo Grain je jednoducho výnimočná. Spája v sebe svieži prístup k vidieckemu štýlu a moderný minimalistický dizajn. Ide o klasické...

Kolekcia Tenzo Grain je jednoducho výnimočná. Spája v sebe svieži prístup k vidieckemu štýlu a moderný minimalistický dizajn.

Ide o klasické škandinávske kusy nábytku, ktoré sa hodia do svetlých a vzdušných priestorov rovnako dobre ako do malého a úzkeho bytu.

Nábytok Grain je vyrobený z prírodných materiálov a cez morený náter je vidieť štruktúru dreva. Kusy preto pôsobia skutočne nenápadným prírodným dojmom.

Aby ste zabránili poškriabaniu podlahy, vybavte nohy nábytku plstenými podložkami. Často hľadaný výrobok Sivý jedálenský stôl Tenzo Grain, 180 x 90 cm možno kúpiť taktiež na stránkach v známej kategórii jedálenské stoly. Teraz získate parádne produkty z tejto sekcie za outletovú cenu. Vedúca značka Tenzo pre svojich zákazníkov ponúka top tovar Ponuka platí do vypredania zásob. U nás ponúkame viac, u nás v ponuke nájdete ďalší preverený tovar od značky Tenzo. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený produkt Sivý jedálenský stôl Tenzo Grain, 180 x 90 cm od známeho popredného výrobcu Tenzo môžete pohodlne kúpiť dnes extra so zľavou. V akcii za 365 EUR.