Sivý detský hlboký tanier Design Letters Eat & Learn, 15,5 cm

S láskou k deťom. Kolekcia riadu Eat & Learn je navrhnutá tak, aby stimulovala ratolesti k podvedomému učeniu, aj keď práve jedia a pijú. Okrem... viac informácií »
Sivý detský hlboký tanier Design Letters Eat & Learn
11,90 EUR16,99 EUR Zľava -29%
Kúpiť v e-shope »
S láskou k deťom. Kolekcia riadu Eat & Learn je navrhnutá tak, aby stimulovala ratolesti k podvedomému učeniu, aj keď práve jedia a pijú. Okrem...

S láskou k deťom. Kolekcia riadu Eat & Learn je navrhnutá tak, aby stimulovala ratolesti k podvedomému učeniu, aj keď práve jedia a pijú. Okrem premysleného dizajnu však myslí aj na funkčnosť – všetky produkty sú tak vyrobené z plastu Tritan známeho pre svoju odolnosť proti pádu a 100 % zdravotnej neškodlivosti. Bez obáv ho navyše môžete vložiť aj do umývačky alebo mikrovlnnej rúry.
Tento najpredávanejší tovar Sivý detský hlboký tanier Design Letters Eat & Learn, 15,5 cm ide nakúpiť ľahko tu na webe umiestnený v rubrike taniere. Teraz nájdete parádne kúsky v spomínanej rubrike ľahko online! Máme toho viac, máme v ponuke však viac osvedčených výrobkov od výrobcu Design Letters. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Veľmi žiadaný produkt Sivý detský hlboký tanier Design Letters Eat & Learn, s pečaťou kvality značky Design Letters získajte práve dnes za výhodnú cenu! Výhodne za 11,90 EUR.