Sivý dávkovač mydla Wenko Ohrid

Jednou rukou lovíte kefku, druhou hľadáte zubnú pastu a okom pátrate aspoň po jednej gumičke do vlasov. Spoznávate sa trochu? Usporiadajte si svoju... viac informácií »
Sivý dávkovač mydla Wenko Ohrid
Značka: Wenko
15,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jednou rukou lovíte kefku, druhou hľadáte zubnú pastu a okom pátrate aspoň po jednej gumičke do vlasov. Spoznávate sa trochu? Usporiadajte si svoju...

Jednou rukou lovíte kefku, druhou hľadáte zubnú pastu a okom pátrate aspoň po jednej gumičke do vlasov. Spoznávate sa trochu? Usporiadajte si svoju kúpeľňu tak, aby ste ráno rozospatí presne vedeli, kam siahnuť.

O značke:
Zorganizovaná domácnosť = spokojná rodina

Neveríte? Značka Wenko vás hravo presvedčí.
Usporiadaná kúpeľňa znamená viac času pre tých, s ktorými vám je najlepšie.

Majster poriadku, Wenko, patrí medzi odborníkov na upratovanie . Je to profík na praktické pomôcky do domácnosti, ktoré vám uľahčia bývanie . Unikátny a žiadaný tovar Sivý dávkovač mydla Wenko Ohrid možno nakúpiť jednoducho u nás v známej kategórii dávkovače. Teraz získate akčné produkty z tejto sekcie na pár kliknutí. Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Mrknite na ďalší kvalitný tovar od značky Wenko. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vedúci výrobca Wenko vám môže poskytnúť veľmi kvalitné výrobky Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.

Často vyhľadávaný produkt Sivý dávkovač mydla Wenko od skvelého výrobcu Wenko ide získať teraz v ponuke naozaj výhodne. Cenovo vychádza na 15,99 EUR.