Sivohnedá závesná dvojmiestna relaxačná masážna hojdačka do exteriéru Linda Vrňáková Vikos

Závesné vonkajšie kreslo Vikos s predĺženou oporou nôh je to pravé pre večernú relaxáciu pri západe slnka. Jeho výplň tvoria certifikované... viac informácií »
Sivohnedá závesná dvojmiestna relaxačná masážna hojdačka do exteriéru Linda Vrňáková Vikos
Závesné vonkajšie kreslo Vikos s predĺženou oporou nôh je to pravé pre večernú relaxáciu pri západe slnka. Jeho výplň tvoria certifikované...

Závesné vonkajšie kreslo Vikos s predĺženou oporou nôh je to pravé pre večernú relaxáciu pri západe slnka. Jeho výplň tvoria certifikované masážne loptičky z PUR peny, ktoré pomôžu uvoľniť telo a myseľ po náročnom dni a majú aj ďalšie blahodarné účinky. Loptičkovanie totiž v detskej pneumológii pomáha predovšetkým astmatikom, tiež preukázateľne uvoľňuje svaly hrudníka, chrbta a využíva tiež princípy kompresie akupresúrnych bodov.

Toto kreslo sa vďaka kvalitnému španielskemu poťahu, ktorý je ľahko udržiavateľný, hodí pre umiestnenie v exteriéri, napríklad na terase či balkóne. Navyše o relaxačný zážitok sa môžete deliť aj so svojimi blízkymi, pretože sa naň zmestíte pohodlne dvaja.

Všetka výroba kúskov od od Lindy Vrňákovej prebieha v Českej republike a všetky použité materiály pochádzajú z Európy.

Poznámka: výška stropu na zavesenie musí byť minimálne 2 m a maximálne 4 m. Tento kvalitný a lacný tovar Sivohnedá závesná dvojmiestna relaxačná masážna možno získať ešte na našich stránkach zaradený v rubrike . Teraz nájdete iné produkty v spomínanej rubrike v akcii. Táto značka Linda Vrňáková poskytuje pre svojich zákazníkov veľmi kvalitný sortiment. Máme toho pre vás viac, máme v ponuke viac produktov od výrobcu Linda Vrňáková. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný výrobok Sivohnedá závesná dvojmiestna relaxačná od známej spoločnosti Linda Vrňáková môžete si kúpiť na našich stránkach za primerané peniaze. Cena od 1 990 EUR.