Sivobéžový vonkajší koberec Universal Bliss, 75 x 150 cm

Nápadité vzory a ľahko kombinovateľné odtiene. To však nie sú jediné plusy tohto koberca. Hodí sa totiž von, ale aj dnu. Okrem obývacej izby si s... viac informácií »
Sivobéžový vonkajší koberec Universal Bliss
Značka: Universal
37,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nápadité vzory a ľahko kombinovateľné odtiene. To však nie sú jediné plusy tohto koberca. Hodí sa totiž von, ale aj dnu. Okrem obývacej izby si s...

Nápadité vzory a ľahko kombinovateľné odtiene. To však nie sú jediné plusy tohto koberca. Hodí sa totiž von, ale aj dnu.

Okrem obývacej izby si s ním môžete ozdobiť napríklad terasu. Letné posedenie s rodinou či priateľmi tak dostane úplne nové pohodlné rozmery.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.Akčný kus máte možnosť zohnať práve teraz na stránkach umiestnený v kategórii vonkajšie koberce. Nájdite si ďalšie produkty vo spomínanej sekcii na pár kliknutí! Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte sa, máme toho pre vás viac. U nás totiž nájdete ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Universal. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný produkt Sivobéžový vonkajší koberec Universal Bliss, 75 od kvalitnej spoločnosti Universal môžete si kúpiť tady za mimoriadne nízku cenu! Momentálne k dispozícii za 37,90 EUR.