Sivobéžová protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Rocha, 70 × 40 cm

Namydlený od hlavy až k päte si práve spomeniete, že svoju obľúbenú špongiu ste nechali až na najvzdialenejšie polici. Ešte kúsok sa natiahnuť a... viac informácií »
Sivobéžová protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Rocha
Značka: Wenko
15,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Namydlený od hlavy až k päte si práve spomeniete, že svoju obľúbenú špongiu ste nechali až na najvzdialenejšie polici. Ešte kúsok sa natiahnuť a...

Namydlený od hlavy až k päte si práve spomeniete, že svoju obľúbenú špongiu ste nechali až na najvzdialenejšie polici. Ešte kúsok sa natiahnuť a ouha. Noha sa podkĺzne a poriadna modrina je na svete. V tom lepšom prípade.
Praktické protišmykové podložky od značky Wenko sú tu, aby predchádzali krkolomným pádom a navyše sú veľmi príjemné na dotyk. Stačí si len vybrať, ktorá bude vašej kúpeľni slušať najviac. Veľmi žiadaný kus možno nakúpiť okrem iného tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike protišmykové podložky! Teraz si môžete kúpiť zľavnené produkty z tejto známej kategórie v bezva akcii.

Zaujímavý kus Sivobéžová protišmyková kúpeľňová podložka od populárneho výrobcu Wenko jednoducho môžete zaobstarať tady teraz vo výpredajové akciu! Ponuky už od 15,99 EUR.