Sivobéžová protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Mirasol, 69 × 39 cm

Namydlený od hlavy až k päte si práve spomeniete, že svoju obľúbenú špongiu ste nechali až na najvzdialenejšie polici. Ešte kúsok sa natiahnuť a... viac informácií »
Sivobéžová protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Mirasol
Značka: Wenko
13 EUR
Kúpiť v e-shope »
Namydlený od hlavy až k päte si práve spomeniete, že svoju obľúbenú špongiu ste nechali až na najvzdialenejšie polici. Ešte kúsok sa natiahnuť a...

Namydlený od hlavy až k päte si práve spomeniete, že svoju obľúbenú špongiu ste nechali až na najvzdialenejšie polici. Ešte kúsok sa natiahnuť a ouha. Noha sa podkĺzne a poriadna modrina je na svete. V tom lepšom prípade.
Praktické protišmykové podložky od značky Wenko sú tu, aby predchádzali krkolomným pádom a navyše sú veľmi príjemné na dotyk. Stačí si len vybrať, ktorá bude vašej kúpeľni slušať najviac. Kvalitný a žiadaný tovar ide kúpiť bez ťažkostí na našom webe v známej rubrike protišmykové podložky! Mrknite na parádne kúsky z tejto obľúbenej kategórie vo výpredajovej akcii! Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho viac! U nás v ponuke totiž nájdete viac kvalitných produktov od dodávateľa Wenko. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Vedúca značka Wenko pre svojich zákazníkov predáva skvelé produkty

Kvalitný a žiadaný produkt Sivobéžová protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Mirasol, 69 × 39 cm od výrobcu s dobrým menom Wenko jednoducho získate na našich stránkach teraz práve za primerané peniaze. Teraz za akčnú cenu 13 EUR.