Sivo-žltý koberec Flair Rugs Nimbus, 120 × 170 cm

Trojuholníkové tvary sú späť v móde. To dokazuje aj kolekcia nápaditých kobercov Nimbus od značky Flair Rugs. Na výber máte niekoľko farebných... viac informácií »
Sivo-žltý koberec Flair Rugs Nimbus
Značka: Flair Rugs
74 EUR
Kúpiť v e-shope »
Trojuholníkové tvary sú späť v móde. To dokazuje aj kolekcia nápaditých kobercov Nimbus od značky Flair Rugs. Na výber máte niekoľko farebných...

Trojuholníkové tvary sú späť v móde. To dokazuje aj kolekcia nápaditých kobercov Nimbus od značky Flair Rugs. Na výber máte niekoľko farebných variantov, každý však zaujme svojím dizajnom aj praktickou stránkou veci. Doprajte svojej domácnosti praktický interiérový doplnok, ktorý ochráni vaše nôžky aj podlahu a skrášli miestnosť.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem tej estetickej funkcie má aj ďalšie. Koberec ideálne izoluje hluk aj studenú teplotu. Zahreje tak vaše bosé nôžky a stlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale dokáže ochrániť podlahu od pazúrikov psíkov alebo mačičiek. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným posúvaním pohovky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tento veľmi žiadaný tovar Sivo-žltý koberec Flair Rugs Nimbus, 120 × 170 ide kúpiť taktiež na našich stránkach v obľúbenej sekcii koberce. Teraz si môžete zaobstarať ešte iné kusy vo spomínanej sekcii za úplne najnižšiu cenu. V očiach zákazníkov populárny výrobca Flair Rugs vám môže ponúknuť vynikajúce výrobky Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú. Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás vám ponúkneme viac. Preskúmajte u nás tiež viac skvelých výrobkov značky Flair Rugs. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Veľmi žiadaný kus Sivo-žltý koberec Flair Rugs Nimbus, 120 × 170 cm od spoľahlivého výrobcu Flair Rugs nájdete teraz v ponuke za úplne najnižšiu cenu! Teraz za akčnú cenu 74 EUR.