Sivo-ružový koberec Flair Rugs Pop, 120 x 170 cm

Tomuto kobercu z kolekcie Pop to pristane ako pred pohovkou, tak i napríklad v izbičke dospievajúcej ratolesti. Skladá sa zo 100 % polyesteru, ktorý... viac informácií »
Sivo-ružový koberec Flair Rugs Pop
Značka: Flair Rugs
94 EUR156 EUR Zľava -39%
Kúpiť v e-shope »
Tomuto kobercu z kolekcie Pop to pristane ako pred pohovkou, tak i napríklad v izbičke dospievajúcej ratolesti. Skladá sa zo 100 % polyesteru, ktorý...

Tomuto kobercu z kolekcie Pop to pristane ako pred pohovkou, tak i napríklad v izbičke dospievajúcej ratolesti.

Skladá sa zo 100 % polyesteru, ktorý vyniká vďaka mäkkým a lesklým vláknam a značnej trvanlivosti. Môžete si tak byť istí, že s vami nejaký ten rok vydrží.

Nezľaknite sa, ak sa vám po rozbalení začnú z koberca uvoľňovať drobné vlákna. Tento jav je úplne normálne a veľmi skoro vymizne.

Dobré vedieť:
• Nechajte koberec po otvorení rozvinutý v teplej miestnosti po dobu aspoň 24 hodín. Zmizne tak zmrštenie ku ktorému došlo vplyvom stlačenia v obalovom materiáli.
• Pod koberec sa oplatí dokúpiť protišmykovú podložku. Nielenže ho udrží na mieste, poskytne aj dodatočnú ochranu tvrdých podláh.
• Akékoľvek čistiace prostriedky najskôr vyskúšajte na nenápadnej oblasti.
• Ak dôjde k uvoľneniu drobných nitiek, nevyťahujte ich. Radšej ich opatrne odstrihnite nožnicami.
• Koberec nevystavujte dlhodobému priamemu slnečnému svitu. Predídete tak jeho blednutiu.
• Pri ušpinení koberca škvrnu čo najskôr vyčistite pomocou čistej suchej handričky. Vyhnite sa prílišnému drhnutiu.Tento zľavnený tovar Sivo-ružový koberec Flair Rugs Pop, 120 x možno kúpiť ešte tu u nás v populárnej kateogrii koberce. Pozrite sa na skvelé výrobky z tejto známej rubriky z pohodlia domova. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Flair Rugs dlhodobo dodáva kvalitné produkty. Presvedčte sa. Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke tiež viac skvelých výrobkov od značky Flair Rugs. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Dizajnový produkt Sivo-ružový koberec Flair Rugs s osvedčenou značkou Flair Rugs nájdete tu vo výhodnej akcii. Akčná cena už od 94 EUR.