Sivo-modrý koberec Floorita Abstract Light Blue, 120 × 180 cm

Neodolateľný produkt Sivo-modrý koberec Floorita Abstract Light Blue, od spoločnosti s výborným menom Floorita získajte u nás právě za výborné peniaze. Vo skvelej akcii za 78,90 EUR. EAN: 8052780492409
Sivo-modrý koberec Floorita Abstract Light Blue
Značka: Floorita
78,90 EURDostupnosť: SKLADOM
Kúpiť v e-shope »

Popis produktu

Koberce Floorita vás očaria nielen svojím nevídaným, ľahkým až umeleckým poňatím, ale aj vysokou odolnosťou voči škvrnám.

Údržba tohto koberca je otázkou niekoľkých sekúnd – aj keď sa vám na naň podarí rozliať napr. víno či kávu, škvrna sa nevsiakne do vlákien a vy môžete tekutinu ľahko odstrániť pomocou papierovej utierky a vody. Presne tak, ako to môžete vidieť v tomto videu:

Zaujímavý produkt Sivo-modrý koberec Floorita Abstract Light Blue, 120 × 180 cm dostanete bezprostredne tu u nás v populárnej rubrike koberce. Získajte unikátne produkty vo spomínanej sekcii za skvelú cenu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Floorita vám predstavuje špičkové produkty Veď to vidíte sami. Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás ďalší skvelý tovar od dodávateľa Floorita. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.