Sivo-modrý koberec Floorita Abstract Light Blue, 120 × 180 cm

Koberce Floorita vás očaria nielen svojím nevídaným, ľahkým až umeleckým poňatím, ale aj vysokou odolnosťou voči škvrnám. Údržba tohto... viac informácií »
Sivo-modrý koberec Floorita Abstract Light Blue
Značka: Floorita
79 EUR
Kúpiť v e-shope »
Koberce Floorita vás očaria nielen svojím nevídaným, ľahkým až umeleckým poňatím, ale aj vysokou odolnosťou voči škvrnám. Údržba tohto...

Koberce Floorita vás očaria nielen svojím nevídaným, ľahkým až umeleckým poňatím, ale aj vysokou odolnosťou voči škvrnám.

Údržba tohto koberca je otázkou niekoľkých sekúnd – aj keď sa vám na naň podarí rozliať napr. víno či kávu, škvrna sa nevsiakne do vlákien a vy môžete tekutinu ľahko odstrániť pomocou papierovej utierky a vody. Presne tak, ako to môžete vidieť v tomto videu:

Zaujímavý produkt Sivo-modrý koberec Floorita Abstract Light Blue, 120 × 180 cm dostanete bezprostredne tu u nás v populárnej rubrike koberce. Získajte unikátne produkty vo spomínanej sekcii za skvelú cenu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Floorita vám predstavuje špičkové produkty Veď to vidíte sami. Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás ďalší skvelý tovar od dodávateľa Floorita. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Neodolateľný produkt Sivo-modrý koberec Floorita Abstract Light Blue, od spoločnosti s výborným menom Floorita získajte u nás právě za výborné peniaze. Vo skvelej akcii za 79 EUR.