Sivo-hnedý koberec Nouristan Skazar Isfahan, 80 x 150 cm

Orientálny nádych kobercov od značky Nouristan si zamiluje nejeden vyznávač nevšedne zariadeného interiéru. Vyzdobte aj vy svoj domov týmto kúskom,... viac informácií »
Sivo-hnedý koberec Nouristan Skazar Isfahan
Značka: Nouristan
32,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Orientálny nádych kobercov od značky Nouristan si zamiluje nejeden vyznávač nevšedne zariadeného interiéru. Vyzdobte aj vy svoj domov týmto kúskom,...

Orientálny nádych kobercov od značky Nouristan si zamiluje nejeden vyznávač nevšedne zariadeného interiéru. Vyzdobte aj vy svoj domov týmto kúskom, ktorý sa hodí ako do moderných tak i tradičných domovov.

K tomu vás očarí nielen svojím nezameniteľným estetickým spracovaním, ale aj svojou vysokou odolnosťou a vďaka kratšiemu vlasu i veľmi ľahkou údržbou. Po celom svojom obvode je obšitý a zamilujete si ho na prvý dotyk bosou nohou.

Značka Nouristan očarí rozmanitým repertoárom, v ktorom si môžete vybrať z najrôznejších rozmerov, farieb a motívov. Tento najpredávanejší produkt Sivo-hnedý koberec Nouristan Skazar Isfahan, 80 môžete zaobstarať v pohode tu na webe v známej rubrike koberce! Teraz nájdete výnimočné produkty z tejto populárnej kategórie za priaznivú cenu. Populárna značka medzi zákazníkmi Nouristan dodáva vysoko kvalitný tovar. Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, máme toho viac! Pozrite sa tiež na ďalšie vybrané produkty od dodávateľa Nouristan. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Nový produkt Sivo-hnedý koberec Nouristan Skazar Isfahan, 80 od spoločnosti Nouristan možno nájsť dnes za parádnu cenu. Ceny už od 32,90 EUR.