Sivo-hnedá stolička s tmavohnedými nohami Ted Lapidus Maison Tonka

Ted Lapidus Maison? To je jedným slovom radosť! Užite si skvelé technické aj materiálové spracovanie a skvelý dizajn! Táto stolička je vyrobená z... viac informácií »
Sivo-hnedá stolička s tmavohnedými nohami Ted Lapidus Maison Tonka
Ted Lapidus Maison? To je jedným slovom radosť! Užite si skvelé technické aj materiálové spracovanie a skvelý dizajn! Táto stolička je vyrobená z...

Ted Lapidus Maison? To je jedným slovom radosť!

Užite si skvelé technické aj materiálové spracovanie a skvelý dizajn!

Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva, poťah je z látky s ultra jemným povrchom, ktorý sa navyše dobre čistí.

A výplň? Tak tá je z polyuretánovej peny so špeciálnou technológiou. Dodá tak oporu každému chrbtu. Teda tomu boľavému, aj zdravému.

Tak ktorá bude tá vaša? Tento akčný tovar Sivo-hnedá stolička s tmavohnedými máte možnosť získať tiež tu u nás v známej rubrike jedálenské stoličky! Vyberte si zľavnené produkty zo spomínanej sekcie za výpredajovú cenu! Predný dodávateľ Ted Lapidus Maison pre svojich zákazníkov predáva top výrobky Ale možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Mrknite na ďalšie vybrané kúsky od značky Ted Lapidus Maison. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Vysokokvalitný tovar Sivo-hnedá stolička s tmavohnedými nohami Ted Lapidus Maison od skvelého a známeho výrobcu Ted Lapidus Maison zoženiete bezpečne online za skvelú cenu. Ponuky od 185 EUR.