Sivo-fialový koberec Flair Rugs Cosmos, 160 × 230 cm

Máte radi výraznejšie vzory a nápadité farby? Tých sa vám s týmto kobercom z kolekcie Cosmos od značky Flair Rugs rozhodne dostane. Jeho... viac informácií »
Sivo-fialový koberec Flair Rugs Cosmos
Máte radi výraznejšie vzory a nápadité farby? Tých sa vám s týmto kobercom z kolekcie Cosmos od značky Flair Rugs rozhodne dostane. Jeho...

Máte radi výraznejšie vzory a nápadité farby? Tých sa vám s týmto kobercom z kolekcie Cosmos od značky Flair Rugs rozhodne dostane. Jeho nezameniteľný dizajn ide ruka v ruke s praktickou stránkou veci. Ide tak o ideálny interiérový doplnok, ktorý vám bude ležať pri nohách. Doslova.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem tej estetickej funkcie má aj ďalšie. Koberec ideálne izoluje hluk aj studenú teplotu. Zahreje tak vaše bosé nôžky a stlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale dokáže ochrániť podlahu od pazúrikov psíkov alebo mačičiek. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným šúchaním pohovky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť.Tento exkluzívny produkt možno zaobstarať ešte na našich stránkach v sekcii koberce! Teraz kúpite iné produkty v spomínanej kategórii za internetové ceny.

Tento zľavnený výrobok Sivo-fialový koberec Flair Rugs od tejto skvelej značky Flair Rugs môžete si kúpiť tu teraz práve za výhodné peniaze! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 132 EUR.