Sivo-čierny behúň Zala Living Cook & Clean Novo, 60 × 180 cm

Doprajte svojim nohám pohodlie a mäkkosť aj v tých najrušnejších kútoch vášho domova. Tento moderný protišmykový behúň je vyrobený z... viac informácií »
Sivo-čierny behúň Zala Living Cook & Clean Novo
Značka: Zala Living
48,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Doprajte svojim nohám pohodlie a mäkkosť aj v tých najrušnejších kútoch vášho domova. Tento moderný protišmykový behúň je vyrobený z...

Doprajte svojim nohám pohodlie a mäkkosť aj v tých najrušnejších kútoch vášho domova.

Tento moderný protišmykový behúň je vyrobený z polyamidových vlákien, vďaka ktorým sa vyznačuje vysokou pevnosťou a odolnosťou. Jeho praktickosť zvyšuje aj jeho prateľnosť, keďže v prípade znečistenia ho možno pohodlne vyprať pri 30 °C.
Vynikajúci výrobok Sivo-čierny behúň Zala Living Cook & Clean Novo, je na získanie už dnes tu u nás v obľúbenej rubrike koberce. Mrknite na zľavnené produkty zo spomínanej rubriky v zľave. Možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký. Preskúmajte u nás taky ďalšie kvalitné kúsky od značky Zala Living. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Táto značka Zala Living má veľmi kvalitné produkty.

Tento najpredávanejší produkt Sivo-čierny behúň Zala Living od popredného výrobcu Zala Living možno nájsť tu teraz práve za super cenu! Aktuálne stojí u nás 48,90 EUR.