Sivo-béžový koberec z viskózy Universal Margot Marble, 140 x 200 cm

Kolekcia Margot od značky Universal vyniká plastickým motívom a elegantným ladením. Ľahko kombinovateľný odtieň na seba nestrháva všetku... viac informácií »
Sivo-béžový koberec z viskózy Universal Margot Marble
Značka: Universal
152 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Margot od značky Universal vyniká plastickým motívom a elegantným ladením. Ľahko kombinovateľný odtieň na seba nestrháva všetku...

Kolekcia Margot od značky Universal vyniká plastickým motívom a elegantným ladením. Ľahko kombinovateľný odtieň na seba nestrháva všetku pozornosť, ale príjemne dokresľuje atmosféru celej miestnosti.

Jemný lesk viskózy vnesie do miestnosti luxusný dojem. Hebkosť tohto prírodného materiálu oceníte na prvý dotyk a nadšených ekológov iste poteší fakt, že ide o voľbu šetrnú k životnému prostrediu. Drevodrvina, ktorá je základom pre výrobu, sa totiž získava z dobre obnoviteľných druhov dreva alebo recyklovanej bavlny.
Zľavnený produkt Sivo-béžový koberec z viskózy Universal Margot Marble, ide nakúpiť aktuálne na našich stránkach zaradený v sekcii koberce! Získajte unikátne produkty z tejto populárnej rubriky za výpredajovú cenu.

Tento kvalitný a žiadaný produkt Sivo-béžový koberec z viskózy Universal Margot Marble, 140 x 200 od populárneho výrobcu Universal jednoducho môžete získať aktuálne v našej ponuke za neuveriteľne nízku cenu. V súčasnosti za 152 EUR.