Sivo-béžový koberec Flair Rugs Beauty, 160 x 230 cm

Nechajte sa nalákať na nápaditý dizajn a praktický materiál koberca Beauty od anglickej značky Flair Rugs. Tento fešák v glamour štýle bol utkaný... viac informácií »
Sivo-béžový koberec Flair Rugs Beauty
Značka: Flair Rugs
144 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nechajte sa nalákať na nápaditý dizajn a praktický materiál koberca Beauty od anglickej značky Flair Rugs. Tento fešák v glamour štýle bol utkaný...

Nechajte sa nalákať na nápaditý dizajn a praktický materiál koberca Beauty od anglickej značky Flair Rugs.

Tento fešák v glamour štýle bol utkaný zo 100 % polypropylénu, ktorý sa postará o jeho mäkkosť, odolnosť proti škvrnám a ľahkú údržbu. Antistatické vlastnosti potom ocenia najmä tí z nás, ktorým doma pobehuje nejaký chlpatý maznáčik.

Nezľaknite sa, ak sa vám po rozbalení začnú z koberca uvoľňovať drobné vlákna. Tento jav je úplne normálne a veľmi skoro vymizne.

Dobré vedieť:
• Nechajte koberec po otvorení rozvinutý v teplej miestnosti po dobu aspoň 24 hodín. Zmizne tak zmrštenie ku ktorému došlo vplyvom stlačenia v obalovom materiáli.
• Pod koberec sa oplatí dokúpiť protišmykovú podložku. Nielenže ho udrží na mieste, poskytne aj dodatočnú ochranu tvrdých podláh.
• Akékoľvek čistiace prostriedky najskôr vyskúšajte na nenápadnej oblasti.
• Ak dôjde k uvoľneniu drobných nitiek, nevyťahujte ich. Radšej ich opatrne odstrihnite nožnicami.
• Koberec nevystavujte dlhodobému priamemu slnečnému svitu. Predídete tak jeho blednutiu.
• Pri ušpinení koberca škvrnu čo najskôr vyčistite pomocou čistej suchej handričky. Vyhnite sa prílišnému drhnutiu.Tento kvalitný a žiadaný tovar máte možnosť zohnať taktiež tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii koberce! Máme pre vás ešte ďalšie kúsky v spomínanej kategórii za parádnu cenu! Prichystali sme toho pre vás viac, preskúmajte u nás viac vybraných výrobkov od dodávateľa Flair Rugs. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Výnimočný a žiadaný kus Sivo-béžový koberec Flair Rugs Beauty, 160 x 230 cm značky Flair Rugs jednoducho nájdete tu a teraz v bezva akcii! Produkt nakúpite teraz u nás za 144 EUR.