Sivo-béžový bavlnený behúň Vitaus Olivia, 80 × 200 cm

Už viac žiadne nočné mory z čistenia kobercov! Vďaka značke Vitaus vám podobné starosti nehrozia! Koberec je totiž vyrobený z bavlny, vďaka ktorej... viac informácií »
Sivo-béžový bavlnený behúň Vitaus Olivia
Značka: Vitaus
35,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Už viac žiadne nočné mory z čistenia kobercov! Vďaka značke Vitaus vám podobné starosti nehrozia! Koberec je totiž vyrobený z bavlny, vďaka ktorej...

Už viac žiadne nočné mory z čistenia kobercov!

Vďaka značke Vitaus vám podobné starosti nehrozia! Koberec je totiž vyrobený z bavlny, vďaka ktorej (aj vďaka vlastnému spôsobu výroby) možno koberec prať v práčke alebo v ruke na 30 ° C.

Že máte doma podlahové vykurovanie a bojíte sa, že by na ňom koberec moc dlho nevydržal? Obavy stranou, tento koberec je vytvorený tak, aby ľavou zadnou vydržal aj tieto prekážky.Unikátny a žiadaný produkt Sivo-béžový bavlnený behúň Vitaus Olivia, 80 × 200 cm môžete získať bez ťažkostí tu na stránkach v rubrike koberce. Teraz môžete získať iné produkty z tejto sekcie v zľave. Ale možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac. Pozrite sa tiež na ďalšie produkty značky Vitaus. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný tovar Sivo-béžový bavlnený behúň Vitaus Olivia, od výrobcu s dobrým menom Vitaus jednoducho nájdete aktuálne so zľavou! Akčné ceny už od 35,90 EUR.