Sivo-béžová pohovka Scandic Copenhagen, 224 cm

Litovská značka Softnord patrí medzi veľkých hráčov na trhu s nábytkom. Pohodlné pohovky si zamilujete. Minimalistické detaily a farby, originálny... viac informácií »
Sivo-béžová pohovka Scandic Copenhagen
Značka: Scandic
649 EUR
Kúpiť v e-shope »
Litovská značka Softnord patrí medzi veľkých hráčov na trhu s nábytkom. Pohodlné pohovky si zamilujete. Minimalistické detaily a farby, originálny...

Litovská značka Softnord patrí medzi veľkých hráčov na trhu s nábytkom. Pohodlné pohovky si zamilujete. Minimalistické detaily a farby, originálny dizajn, kvalitný poťah pýšiaci sa vysokými hodnotami Martindale testu a výplň sedádiel a opierok z mäkkej polyuretánovej peny. To všetko vám zaistí skvelého parťáka pre to najpohodlnejšie leňošenie a relaxovanie. S rodinou či priateľmi zažijete skvelé chvíľky.
Tento kvalitný a žiadaný produkt Sivo-béžová pohovka Scandic Copenhagen, 224 môžete dostať bezprostredne na stránkach v sekcii pohovky a gauče! Teraz získate ešte podobné produkty z našej kategórie v bezva akcii! Ale to nie je všetko, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke však ďalšie skvelé kúsky od značky Scandic. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Slávny výrobca Scandic svojim zákazníkom dodáva kvalitný sortiment.

Akčný tovar Sivo-béžová pohovka Scandic Copenhagen, 224 od tejto skvelej značky Scandic ľahko zaobstaráte aktuálne až neuveriteľne lacno! V súčasnosti v predaji od 649 EUR.