Sivé WC antikoro sedadlo Wenko Vorno

Rozlúčte sa s nudnou toaletou S týmto elegantným záchodovým sedadlom z odolného materiálu Duroplast to inak nejde. Vďaka integrovanej funkcii... viac informácií »
Sivé WC antikoro sedadlo Wenko Vorno
Značka: Wenko
40 EUR
Kúpiť v e-shope »
Rozlúčte sa s nudnou toaletou S týmto elegantným záchodovým sedadlom z odolného materiálu Duroplast to inak nejde. Vďaka integrovanej funkcii...

Rozlúčte sa s nudnou toaletou S týmto elegantným záchodovým sedadlom z odolného materiálu Duroplast to inak nejde.

Vďaka integrovanej funkcii Easy-Close môžete zabudnúť aj na hlasné búchanie alebo zatvorené prsty. Na dosiahnutie hladkého a tichého zatvárania stačí veko len ľahko stlačiť.

Vysokú hygienu zabezpečuje montáž Fix-Clip, vďaka ktorej možno sedadlo ľahko vybrať a nainštalovať stlačením integrovaného tlačidla. To uľahčuje čistenie aj ťažko prístupných miest.

Zatiaľ čo dva závesy z nehrdzavejúcej ocele zabezpečujú pevné uchytenie celého záchodového sedadla, dodatočná gumová vložka v upevňovacom mechanizme zabraňuje akémukoľvek skĺznutiu sedadla.

Zľavnený výrobok Sivé WC antikoro sedadlo Wenko od výrobcu so zárukou kvality Wenko môžete zaobstarať práve tu za parádnu cenu. Produkt je v súčasnosti v predaji za 40 EUR.