Sivé vedro na mop z recyklovaného plastu Addis Eco Range, 12 l

Značka Addis s dlhoročnou tradíciou je expertom na údržbu poriadku a vyrába praktické nevyhnutnosti, ktoré uľahčia starostlivosť o všetky... viac informácií »
Sivé vedro na mop z recyklovaného plastu Addis Eco Range
Značka: Addis
9,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Značka Addis s dlhoročnou tradíciou je expertom na údržbu poriadku a vyrába praktické nevyhnutnosti, ktoré uľahčia starostlivosť o všetky...

Značka Addis s dlhoročnou tradíciou je expertom na údržbu poriadku a vyrába praktické nevyhnutnosti, ktoré uľahčia starostlivosť o všetky miestnosti v byte.

Pomocníci na upratovanie Eco Range sú kompletne vyrobení z recyklovaného plastového odpadu z britských domácností.Tento výnimočný tovar Sivé vedro na mop z recyklovaného plastu Addis Eco máte možnosť zaobstarať jednoducho tu na webe v populárnej sekcii ! Teraz si môžete vybrať úplne nové produkty z tejto obľúbenej rubriky vo výhodnej akcii. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Addis ponúka prémiové výrobky. Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. U nás nájdete viac skvelých kúskov od výrobcu Addis. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento lacný tovar Sivé vedro na mop z recyklovaného plastu Addis Eco Range, 12 od obľúbenej značky Addis možno zohnať tu teraz práve za dobrú cenu. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 9,49 EUR.