Sivé obliečky z egyptskej bavlny Bianca Silver, 135 x 200 cm

Obliečky Silver utkané z dlhovláknitej jemnej bavlny, ktorá pochádza priamo z Egypta. V spálni príde vhod najmä vďaka svojej jemnosti, pevnosti i... viac informácií »
Sivé obliečky z egyptskej bavlny Bianca Silver
Značka: Bianca
39,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Obliečky Silver utkané z dlhovláknitej jemnej bavlny, ktorá pochádza priamo z Egypta. V spálni príde vhod najmä vďaka svojej jemnosti, pevnosti i...

Obliečky Silver utkané z dlhovláknitej jemnej bavlny, ktorá pochádza priamo z Egypta. V spálni príde vhod najmä vďaka svojej jemnosti, pevnosti i schopnosti absorbovať prebytočnú vlhkosť.
Obľúbený a kvalitný kus máte možnosť zohnať tiež na webe v obľúbenej sekcii obliečky. Teraz si môžete zaobstarať skvelé kusy v spomínanej rubrike za akčnú cenu. Vedúci výrobca Bianca má na sklade špičkové výrobky A to ešte nie je všetko! Naša ponuka je široká, máme v ponuke tiež viac kvalitného tovaru značky Bianca. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný produkt Sivé obliečky z egyptskej bavlny Bianca Silver, od dodávateľa s dlhou históriou Bianca je možné zakúpiť v našej ponuke v zľave. Lacno za cenu 39,90 EUR.