Sivé kreslo Zuiver Lazy Sack

Prezlečte svoju obývačku do nadčasového dizajnu s nábytkom značky Zuiver. Tento sympatický, ľahko nostalgický a nekonečne pohodlný kúsok vášmu... viac informácií »
Sivé kreslo Zuiver Lazy Sack
Značka: Zuiver
819 EUR
Kúpiť v e-shope »
Prezlečte svoju obývačku do nadčasového dizajnu s nábytkom značky Zuiver. Tento sympatický, ľahko nostalgický a nekonečne pohodlný kúsok vášmu...

Prezlečte svoju obývačku do nadčasového dizajnu s nábytkom značky Zuiver. Tento sympatický, ľahko nostalgický a nekonečne pohodlný kúsok vášmu domovu pristane.

Kreslo Lazy Sack je vhodné pre všetkých milovníkov kvalitného odpočinku. Zaobstarať si k nemu môžete i praktickú podnožku, čím si chvíľku pre seba môžete užiť o to viac.

O značke:

Zuiver je obľúbená holandská značka, ktorá dokazuje, že spojiť prvotriedny dizajn s cenami, ktoré nezruinujú vašu peňaženku je možné.

Tím dizajnérov pracuje v kanceláriách, ktoré sú vybavené ich vlastnými výtvormi a tie zároveň fungujú ako značkový showroom.

Tak veľmi tu majú vlastný nábytok radi, tak veľmi mu dôverujú. Exkluzívny produkt Sivé kreslo Zuiver Lazy je dostupný bezstarostne tu a teraz na našom webe zaradený v kategórii kreslá. Preskúmajte úplne nové produkty v spomínanej rubrike za priaznivú cenu! Ale to nie je všetko, máme toho pre vás viac! Preskúmajte u nás taky viac výrobkov od značky Zuiver. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predná značka Zuiver môže ponúknuť kvalitný sortiment

Veľmi žiadaný výrobok Sivé kreslo Zuiver Lazy od značky s dobrým menom Zuiver ľahko môžete zohnať v našej internetovej ponuke v zľave! Teraz nakúpite za 819 EUR.