Sivá TV komoda z masívneho borovicového dreva Marckeric Baku

S Marckeric budete bývať moderne i prakticky. Ak patríte pri výbere nového nábytku k pragmatikom so slabosťou pre krásny dizajn, ste tu správne.... viac informácií »
Sivá TV komoda z masívneho borovicového dreva Marckeric Baku
Značka: Marckeric
249 EUR
Kúpiť v e-shope »
S Marckeric budete bývať moderne i prakticky. Ak patríte pri výbere nového nábytku k pragmatikom so slabosťou pre krásny dizajn, ste tu správne....

S Marckeric budete bývať moderne i prakticky.

Ak patríte pri výbere nového nábytku k pragmatikom so slabosťou pre krásny dizajn, ste tu správne. Tento kúsok od španielskej značky Marckeric zalichotí vášmu domovu, ale vďaka kvalitnému drevu nebude len sezónnou záležitosťou ♥

Borovicové drevo
Nábytok z borovicového dreva nie je len potešením pre oko. Hoci každý kus je vďaka svojej neopakovateľnej kresbe originál. Tento typ dreva je veľmi odolný, preto sa vám po prvom sťahovaní nerozsype. Borovicové drevo je navyše antibakteriálny a dobre odoláva vlhku.

Marckeric pochádza zo slnečného Španielska, kde zakorenila už v roku 1996. Nábytok tejto značky dýcha osobitosťou, láskou k modernému interiéru a škandinávskemu štýlu bývania. Čo kus to dizajnová lahôdka v podobe prírodného dreva či skla.
Exkluzívny kus môžete nájsť bezprostredne tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii tv stolíky. Pripravili sme pre vás akčné produkty z tejto známej rubriky v bezva akcii! To nie je všetko, u nás ponúkame viac. Preskúmajte u nás tiež ďalší preverený tovar od výrobcu Marckeric. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Slávny výrobca Marckeric pre vás pripravuje veľmi kvalitné produkty Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Dizajnový kus Sivá TV komoda z masívneho borovicového dreva Marckeric Baku od známej značky Marckeric ľahko nájdete momentálne za skvelú cenu. Výhodne za 249 EUR.