Sivá skriňa Tenzo Uno, šírka 76 cm

Túžite po jednoduchosti a vaše srdce prahne po neutrálnej farbe, ktorá skvele doplní vašu domácnosť? Siahnite po tejto sivé polici , ktorú šikovne... viac informácií »
Sivá skriňa Tenzo Uno
Značka: Tenzo
599 EUR
Kúpiť v e-shope »
Túžite po jednoduchosti a vaše srdce prahne po neutrálnej farbe, ktorá skvele doplní vašu domácnosť? Siahnite po tejto sivé polici , ktorú šikovne...

Túžite po jednoduchosti a vaše srdce prahne po neutrálnej farbe, ktorá skvele doplní vašu domácnosť? Siahnite po tejto sivé polici , ktorú šikovne využijete ako v obývacej izbe, tak spálni. Schovať do nej môžete knižky, oblečenie i iné domáce doplnky.

Návrhy tvorí Olivier Toulouse
Dizajn vypovedá o tom, kto ste. Preto je Olivier Toulouse inšpirovaný ľuďmi, vďaka ktorým objavuje stále nové a nové nápady.

Ocenené German Design Award
Kolekcia Uno získala ocenenie v kategórii Excellent Product Design – Furniture v rámci German Design Award 2019.

Poznámka: skrutky sú súčasťou balenia. Tento exkluzívny produkt Sivá skriňa Tenzo Uno, obstaráte práve tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii skrinky! Teraz si môžete kúpiť nové produkty z tejto obľúbenej sekcie na pár kliknutí! To však nie je všetko, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke však tiež ďalšie kvalitné kúsky od značky Tenzo. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Výrobca Tenzo dlhodobo predáva špičkový sortiment Presvedčte sa sami!

Najpredávanejší kus Sivá skriňa Tenzo Uno, šírka 76 cm od výrobcu s dobrým menom Tenzo môžete získať v našej internetovej ponuke so zľavou! Vo skvelej akcii za 599 EUR.