Sivá silikónová podložka pod horúce nádoby Zone Triangles

Horúce nádoby nepatria na pracovnú dosku linky a už vôbec nie na stôl! Predsa si len tak nezničíte svoju milovanú kuchyňu. Kúpte si silikónovú... viac informácií »
Sivá silikónová podložka pod horúce nádoby Zone Triangles
Značka: Zone
9 EUR
Kúpiť v e-shope »
Horúce nádoby nepatria na pracovnú dosku linky a už vôbec nie na stôl! Predsa si len tak nezničíte svoju milovanú kuchyňu. Kúpte si silikónovú...

Horúce nádoby nepatria na pracovnú dosku linky a už vôbec nie na stôl! Predsa si len tak nezničíte svoju milovanú kuchyňu.

Kúpte si silikónovú podložku, ktorá znesie aj veľmi vysoké teploty. Je od dánskej značky Zone, ktorá je oceňovaná pre svoj slávny dizajn. Nechajte sa teda očariť tvarovou jednoduchosťou a príjemnými tónmi. Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Sivá silikónová podložka pod môžete nakúpiť bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii ostatné stolovacie pomôcky. Pripravili sme parádne produkty vo spomínanej sekcii za skvelú cenu. Ale to nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac. Máme v ponuke však viac skvelého tovaru od dodávateľa Zone. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Podarený výrobok Sivá silikónová podložka pod horúce nádoby Zone Triangles od skvelej a známej značky Zone dostanete tu a teraz za úplne najnižšiu cenu! Aktuálne v akcii za 9 EUR.