Sivá rozkladacia rohová pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Astre, pravý roh

Zaujímavý tovar môžete kúpiť aktuálne na stránkach v populárnej sekcii rohové pohovky! Teraz môžete získať výnimočné produkty z tejto... viac informácií »
Sivá rozkladacia rohová pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Astre
Zaujímavý tovar môžete kúpiť aktuálne na stránkach v populárnej sekcii rohové pohovky! Teraz môžete získať výnimočné produkty z tejto...

Zaujímavý tovar môžete kúpiť aktuálne na stránkach v populárnej sekcii rohové pohovky! Teraz môžete získať výnimočné produkty z tejto kateógrie za najnižšiu cenu. Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký. Máme v ponuke tiež ďalší tovar od značky Windsor & Co Sofas. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca Windsor & Co Sofas vám ponúka skvelé výrobky. Veď to vidíte sami! Zoznámte sa s tým najlepším spoločníkom do obývacej izby. Táto rohová pohovka od značky Windsor & Co Sofas vdýchne vašej spoločenskej miestnosti moderné poňatie zmiešané s kvapkou elegancie. V prípade nečakaných návštev môžete tento poklad rozložiť a vytvoriť tak miesto na prespanie.

Pohovku ponúkame v dvoch prevedeniach: ľavý aj pravý roh.

Kolekcia Astre ponúka pohovky a pufy v modernom poňatí. Ich poťah je z kvalitnej látky, ktorá napodobňuje zamat, takže vás každé usadenie jemne pohladí na tele i duši.

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá navrhuje nábytok tej najvyššej kvality. Všetok nábytok vznikol z jednoduchého nápadu, ktorý sa z hlavy návrhárov preniesol na papier a zrealizoval. Každý kúsok vonia originalitou a jedinečnosťou.

Využívajú tie najkvalitnejšie materiály, od masívneho dreva po pevné látky vysokoodolné voči oderu. Tým sa z tohto nábytku stáva poklad, ktorý vám bude robiť radosť mnoho rokov.

Výnimočný kus Sivá rozkladacia rohová pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Astre, pravý roh značky Windsor & Co Sofas môžete si kúpiť v našej internetovej ponuke so zľavou! V súčasnosti je k dispozícii za 1 790 EUR.