Sivá rozkladacia rohová pohovka Miuform Charming Charlie, pravý roh

Jemný a éterický dizajn pohovky Miuform Charming Charlie vnesie do vašej obývačky nádych boho štýlu a elegancie. Táto pohovka je elegantná a... viac informácií »
Sivá rozkladacia rohová pohovka Miuform Charming Charlie
Značka: Miuform
949 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jemný a éterický dizajn pohovky Miuform Charming Charlie vnesie do vašej obývačky nádych boho štýlu a elegancie. Táto pohovka je elegantná a...

Jemný a éterický dizajn pohovky Miuform Charming Charlie vnesie do vašej obývačky nádych boho štýlu a elegancie.

Táto pohovka je elegantná a zároveň vysoko funkčná. Jednou zo zaujímavých funkcií je bočné vrecko, vďaka ktorému budete mať všetko potrebné vždy poruke.

Táto štýlová pohovka je aj veľmi praktická, pretože sa dá rozložiť na pohodlné lôžko pre 2 osoby.

Značka Miuform vyrába praktické a dizajnové pohovky, ktorých cieľom je uspokojiť všetky potreby zákazníkov. Zároveň táto značka kladie dôraz na úctu k životnému prostrediu. Už vo fáze návrhu zohľadňujú aj ekologickosť prepravy a skladovania, napríklad optimalizáciou rozmerov výrobku. Mnohé prvky pohoviek sa tiež vyrábajú ručne, aby sa dosiahla uspokojivá kvalita. Tento zľavnený kus máte možnosť nájsť ľahko na webe v obľúbenej kategórii rohové pohovky! Nájdite si iné produkty z tejto známej kategórie vo výhodnej akcii. Táto výnimočná značka Miuform pre vás pripravuje prémiové výrobky. Pozrite so sami. Tým ale naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká! Mrknite tiež na viac kvalitných produktov značky Miuform. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný tovar Sivá rozkladacia rohová pohovka od skvelej a známej značky Miuform možno zohnať momentálne na našich stránkach za parádnu cenu! Cenovo vychádza na 949 EUR.