Sivá miska s viečkom Rosti Mepal Nordic, 1000 ml

Táto dóza Rosti Mepal nie je len tak obyčajná dóza. Môžete do nej uskladniť takmer čokoľvek: šalát, polievku, mäso, ale aj jedlo na obed. Dózu... viac informácií »
Sivá miska s viečkom Rosti Mepal Nordic
Značka: Rosti Mepal
12 EUR15,99 EUR Zľava -24%
Kúpiť v e-shope »
Táto dóza Rosti Mepal nie je len tak obyčajná dóza. Môžete do nej uskladniť takmer čokoľvek: šalát, polievku, mäso, ale aj jedlo na obed. Dózu...

Táto dóza Rosti Mepal nie je len tak obyčajná dóza.

Môžete do nej uskladniť takmer čokoľvek: šalát, polievku, mäso, ale aj jedlo na obed. Dózu môžete schladiť v chladničke i mrazničke a nevadí jej ani mikrovlnná rúra (pozor, najskôr zložte veko!). Vyrobená je z nezničiteľného materiálu, vďaka čomu vám vydrží slúžiť dlhé roky.

Skvelé je tiež priehľadné veko, pretože do škatuľky vidíte bez toho, aby ste ju museli otvárať. Veko je 100% vzduchotesné, jedlo vďaka tomu zostáva čerstvé omnoho dlhšiu dobu než v iných dózach či škatuľkách. Veľmi obľúbený kus Sivá miska s viečkom Rosti Mepal je dostupný práve tu a teraz na našom webe v známej sekcii desiatové boxy. Teraz získate iné výrobky z tejto obľúbenej sekcie v akcii!

Neodolateľný tovar Sivá miska s viečkom Rosti Mepal pochádzajúce od značky Rosti Mepal nájdete v našej online ponuke za skvelú cenu! Akčná cena od 12 EUR.