Sivá kúpeľňová predložka Wenko, 50 × 40 cm

Že vás ráno v kúpeľni oziabajú nohy? Tahle nepríjemnosť má veľmi jednoduché a elegantné riešenie. Stačí sa opýtať odborníka na perfektne... viac informácií »
Sivá kúpeľňová predložka Wenko
Značka: Wenko
14 EUR
Kúpiť v e-shope »
Že vás ráno v kúpeľni oziabajú nohy? Tahle nepríjemnosť má veľmi jednoduché a elegantné riešenie. Stačí sa opýtať odborníka na perfektne...

Že vás ráno v kúpeľni oziabajú nohy? Tahle nepríjemnosť má veľmi jednoduché a elegantné riešenie. Stačí sa opýtať odborníka na perfektne vybavenú domácnosť Wenko.
Machová jemnosť týchto kúpeľňových predložiek vás pohladí počas rannej či večernej hygieny a dodá vašej oáze čistoty útulnejší vzhľad.
Často hľadaný produkt Sivá kúpeľňová predložka Wenko, môžete kúpiť ľahko na stránkach v populárnej kateogrii kúpeľňový textil! Teraz môžete nájsť úplne nové produkty zo spomínanej rubriky za priaznivú cenu. Ale to nie je všetko, máme toho pre vás viac! Samozrejme, máme v ponuke ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Wenko. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Úplne jedinečný produkt Sivá kúpeľňová predložka Wenko, 50 × 40 cm od poprednej značky Wenko je možné zaobstarať práve teraz na našej webovej stránke za akčnú cenu. V súčasnosti za 14 EUR.