Sivá kúpeľňová predložka s pamäťovou penou Wenko Grey, 80 × 50 cm

Vaša kúpeľňa obsahuje tie najlepšie kozmetické prípravky, vonné zázraky a jemnučké uteráky. Ale nechýba jej ešte niečo do dokonalosti? Hebučké... viac informácií »
Sivá kúpeľňová predložka s pamäťovou penou Wenko Grey
Značka: Wenko
24,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vaša kúpeľňa obsahuje tie najlepšie kozmetické prípravky, vonné zázraky a jemnučké uteráky. Ale nechýba jej ešte niečo do dokonalosti? Hebučké...

Vaša kúpeľňa obsahuje tie najlepšie kozmetické prípravky, vonné zázraky a jemnučké uteráky. Ale nechýba jej ešte niečo do dokonalosti? Hebučké kúpeľňové predložky vašu relaxačnú oázu nielen zútulnia, ale tiež pomáhajú predchádzať pošmyknutiu, zahrejú bosé chodidlá a umožnia ucelit celkový dojem farebným ladením.Najpredávanejší kus Sivá kúpeľňová predložka s pamäťovou penou Wenko Grey, dá sa zaobstarať ľahko tu na našom webe v obľúbenej rubrike kúpeľňový textil! Nájdite si unikátne výrobky z tejto sekcie v zľave. Ale možno hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac! Máme v ponuke však viac osvedčených výrobkov od výrobcu Wenko. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento žiadaný tovar Sivá kúpeľňová predložka s pamäťovou penou Wenko Grey, s pečaťou kvality značky Wenko ľahko nájdete práve tu za výhodné peniaze. Práve možno objednať len za 24,90 EUR.