Sivá kuchynská utierka z bavlny Södahl Organic, 50 x 70 cm

Pomôžte si jednorazovými upratovacími prostriedkami. Napríklad opakovaným používaním textilných utierok prémiovej kvality, ktoré ponúkajú... viac informácií »
Sivá kuchynská utierka z bavlny Södahl Organic
Značka: Södahl
11,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Pomôžte si jednorazovými upratovacími prostriedkami. Napríklad opakovaným používaním textilných utierok prémiovej kvality, ktoré ponúkajú...

Pomôžte si jednorazovými upratovacími prostriedkami. Napríklad opakovaným používaním textilných utierok prémiovej kvality, ktoré ponúkajú výbornú savosť aj príjemný povrch. Značka Södahl sa sústredí na výrobu s pomocou čisto prírodných tkanín, ako je v tomto prípade 100% bavlna. A čo viac? Vycibrený trendový dizajn inšpirovaný severským minimalizmom, ktorý dodá kuchyni štýlový dotyk. Výrobok je vybavený značku CE, ide teda o overený produkt z európskej dielne.Kvalitný a žiadaný produkt možno získať priamo tu u nás v známej rubrike utierky! Pripravili sme pre vás ešte ostatné produkty v spomínanej sekcii za výborné peniaze. Možno ale hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. U nás v ponuke totiž nájdete ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Södahl. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Obľúbený dodávateľ Södahl má v ponuke prémiový sortiment. A tu je dôkaz!

Tento unikátny tovar Sivá kuchynská utierka z bavlny Södahl originál od výrobcu Södahl zaobstaráte v aktuálnej ponuke za výpredajovú cenu! Ponuka od 11,99 EUR.