Sivá kovová skrinka na topánky s 3 výklopnými zásuvkami Kave Home Rox

Skrinka na topánky Kave Home Rox je štíhla a zároveň priestranná. Vďaka systému skladania - celkovo 3 dvierok - poskytuje miesto na uloženie... viac informácií »
Sivá kovová skrinka na topánky s 3 výklopnými zásuvkami Kave Home Rox
Značka: Kave Home
134 EUR
Kúpiť v e-shope »
Skrinka na topánky Kave Home Rox je štíhla a zároveň priestranná. Vďaka systému skladania - celkovo 3 dvierok - poskytuje miesto na uloženie...

Skrinka na topánky Kave Home Rox je štíhla a zároveň priestranná. Vďaka systému skladania – celkovo 3 dvierok – poskytuje miesto na uloženie všetkých vašich obľúbených párov a zároveň nezaberá veľa miesta. Skrinka na topánky je vyrobená z odolného kovového materiálu. V zadnej časti nájdete aj otvory na bezpečné pripevnenie k stene. Tento exkluzívny produkt Sivá kovová skrinka na topánky s 3 výklopnými zásuvkami Kave Home Rox dá sa zaobstarať ľahko tu a teraz na našich stránkach v populárnej kateogrii police na topánky. Pozrite sa na úplne nové kúsky zo spomínanej kategórie za najnižšiu cenu. Známy dodávateľ Kave Home ponúka veľmi kvalitný tovar. Urobte radosť sami sebe!

Úplne jedinečný produkt Sivá kovová skrinka na topánky s 3 výklopnými zásuvkami od dodávateľa so skvelou povesťou Kave Home pohodlne dostanete aktuálne za skvelú cenu. Práve teraz v akcii za 134 EUR.