Sivá keramická nádoba na mydlo Wenko Badi

Jednou rukou lovíte kefku, druhou hľadáte zubnú pastu a okom pátrate aspoň po jednej gumičke do vlasov. Spoznávate sa trochu? Usporiadajte si svoju... viac informácií »
Sivá keramická nádoba na mydlo Wenko Badi
Značka: Wenko
9,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jednou rukou lovíte kefku, druhou hľadáte zubnú pastu a okom pátrate aspoň po jednej gumičke do vlasov. Spoznávate sa trochu? Usporiadajte si svoju...

Jednou rukou lovíte kefku, druhou hľadáte zubnú pastu a okom pátrate aspoň po jednej gumičke do vlasov. Spoznávate sa trochu? Usporiadajte si svoju kúpeľňu tak, aby ste ráno rozospatí presne vedeli, kam siahnuť.

O značke:
Zorganizovaná domácnosť = spokojná rodina

Neveríte? Značka Wenko vás hravo presvedčí.
Usporiadaná kúpeľňa znamená viac času pre tých, s ktorými vám je najlepšie.

Majster poriadku, Wenko, patrí medzi odborníkov na upratovanie . Je to profík na praktické pomôcky do domácnosti, ktoré vám uľahčia bývanie . Obľúbený a kvalitný tovar možno zakúpiť bezstarostne tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike . Mrknite na ešte ďalšie produkty z našej kategórie za parádnu cenu! Možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká. Samozrejme, máme v ponuke ďalší tovar od výrobcu Wenko. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný produkt Sivá keramická nádoba na mydlo Wenko od obľúbenej značky so zárukou kvality Wenko môžete zohnať v našej aktuálnej ponuke navždy výhodne! Práve teraz len za 9,49 EUR.