Sivá kameninová servírovacia misa s vnútornou glazúrou v krémovobielej farbe Bitz Mensa, priemer 18 cm

Roztancujte svoj stôl kameninovou misou s vnútornou glazúrou plnou farieb. Uvidíte, že nech už si do nej pripravíte šalát z ovocia, zeleniny alebo... viac informácií »
Sivá kameninová servírovacia misa s vnútornou glazúrou v krémovobielej farbe Bitz Mensa
Značka: Bitz
19,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Roztancujte svoj stôl kameninovou misou s vnútornou glazúrou plnou farieb. Uvidíte, že nech už si do nej pripravíte šalát z ovocia, zeleniny alebo...

Roztancujte svoj stôl kameninovou misou s vnútornou glazúrou plnou farieb. Uvidíte, že nech už si do nej pripravíte šalát z ovocia, zeleniny alebo napríklad ázijský pokrm, celkový dojem bude neprekonateľný. Jeme aj očami a toho sa držte. S riadom od Bitz bude varenie, servírovanie a konzumovanie jedna radosť.

O značke:
Bitz nie je len značka, ale aj vízia mladého dánskeho šéfkuchára Christiana Bitzi. Jeho snom je naučiť nielen celé Dánsko, ale aj ostatných ľudí na celej planéte ako lepšie jesť.
Zároveň sa tento kuchár držiaci titul v odbore ľudskej výživy angažuje v projektoch Červeného Kríža v Africkom Malawi.

Kolekcia kameninových riadov, štýlových príborov a pohárov vás nadchne svojimi nekonečnými kombináciami. Všetky riady sú ručne vyrábané a glazúrované, a tak nikdy nenájdete dva kúsky, ktoré by boli dokonale identické.Neodolateľný produkt nájdete aktuálne tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii servírovacie misky! Teraz si môžete vybrať ešte ďalšie produkty z našej rubriky za internetové ceny!

Vynikajúci produkt Sivá kameninová servírovacia misa s vnútornou glazúrou v od spoločnosti s popredným postavením na trhu Bitz ide zaobstarať tu teraz práve skutočne výhodne! Teraz zaobstaráte len za 19,99 EUR.