Sivá kameninová šálka Costa Nova Cristal, 300 ml

Kameninový riad je nielen krásny, ale aj odolný. Ten od značky Costa Nova je vyrobený v Portugalsku. Vďaka glazovaniu pri teplote 1180 °C je vhodný ako... viac informácií »
Sivá kameninová šálka Costa Nova Cristal
Značka: Costa Nova
14 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kameninový riad je nielen krásny, ale aj odolný. Ten od značky Costa Nova je vyrobený v Portugalsku. Vďaka glazovaniu pri teplote 1180 °C je vhodný ako...

Kameninový riad je nielen krásny, ale aj odolný. Ten od značky Costa Nova je vyrobený v Portugalsku. Vďaka glazovaniu pri teplote 1180 °C je vhodný ako na vysoké teploty vašej rúry, tak na nízke teploty mrazničky. Iste oceníte aj jednoduchú údržbu, kedy je možné riad dať do umývačky. Pri užívaní je ale treba dať pozor na prudké zmeny teplôt, ktoré by mohli riad poškodiť.

Poznámka: kvôli jedinečnej ručnej výrobe sa môže veľkosť a farba produktu jemne líšiť.
Obľúbený a akčný kus Sivá kameninová šálka Costa Nova Cristal, 300 dostanete ľahko u nás v obľúbenej rubrike čaj a káva! Vyhľadajte si obľúbené kúsky z tejto známej sekcie za výpredajovú cenu! Možno hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. Máme v ponuke však tiež ďalší skvelý tovar od značky Costa Nova. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Výrobca Costa Nova má v stálej ponuke kvalitný tovar A tu je dôkaz!

Tento výnimočný výrobok Sivá kameninová šálka Costa Nova Cristal, 300 ml od obľúbeného výrobcu Costa Nova máte možnosť kúpiť si momentálne za úplne najnižšiu cenu. V súčasnosti za cenu 14 EUR.