Sivá jednolôžková posteľ z borovicového dreva WOOOD Connect, 90 x 200 cm

Máte slabosť pre masívne drevo a príjemne robustný, ale napriek tomu elegantný nábytok? Nábytok holandskej značky WOOOD dôstojne prežije i nie... viac informácií »
Sivá jednolôžková posteľ z borovicového dreva WOOOD Connect
Značka: WOOOD
599 EUR
Kúpiť v e-shope »
Máte slabosť pre masívne drevo a príjemne robustný, ale napriek tomu elegantný nábytok? Nábytok holandskej značky WOOOD dôstojne prežije i nie...

Máte slabosť pre masívne drevo a príjemne robustný, ale napriek tomu elegantný nábytok?

Nábytok holandskej značky WOOOD dôstojne prežije i nie vždy jemné zaobchádzanie , ktoré sa mu občas dostane od menších detí alebo domácich maznáčikov.

Polica, ktorá je ukrytá v rohu postele je ideálna na knihy, plyšáky či odloženie telefónu. Jednoducho tak nahradí ktorýkoľvek nočný stolík. Ak sa posteľ rozhodnete umiestniť na tvrdú podlahu, odporúčame vypodloženie nôžok samolepiacimi chráničmi, ktoré ju ochráni pred prípadným poškodením.

Rozmery:
a) úložný priestor – 104 x 26 cm,
b) matrac – výška 17 cm. Veľmi obľúbený produkt Sivá jednolôžková posteľ z borovicového dreva WOOOD Connect, 90 x 200 cm zoženiete bezstarostne na webe umiestnený v sekcii jednolôžkové postele! Teraz môžete získať iné produkty z našej rubriky za výpredajovú cenu. Tento výrobca WOOOD vám predstavuje top sortiment. A to ešte nie je všetko.

Žiadaný tovar Sivá jednolôžková posteľ z borovicového od spoľahlivého výrobcu WOOOD jednoducho nájdete v súčasnosti za najnižšiu cenu. Produkt je v súčasnosti v predaji za 599 EUR.