Set prikrývky na dvojlôžko s obliečkami na vankúše Cats, 200 × 220 cm

Toto nie sú klasické obliečky, toto je niečo oveľa zaujímavejšie. V sade vankúšov a neelastickej plachty totiž namiesto klasickej obliečky na... viac informácií »
Set prikrývky na dvojlôžko s obliečkami na vankúše Cats
Značka: Eponj Home
38 EUR62,90 EUR Zľava -39%
Kúpiť v e-shope »
Toto nie sú klasické obliečky, toto je niečo oveľa zaujímavejšie. V sade vankúšov a neelastickej plachty totiž namiesto klasickej obliečky na...

Toto nie sú klasické obliečky, toto je niečo oveľa zaujímavejšie. V sade vankúšov a neelastickej plachty totiž namiesto klasickej obliečky na paplón nájdete prikrývku. Ten už tak nemusíte na nič navliekať a rovno ho môžete používať ako deku. V lete ju oceníte vďaka tomu, že je príjemne ľahká, a v zime ju môžete doplniť už normálnymi perinami a mať tak hneď dvojitú vrstvu pre zateplenie.
Tento zľavnený produkt Set prikrývky na dvojlôžko s obliečkami na vankúše Cats, 200 × 220 cm ide získať ľahko tu na našich stránkach v známej kategórii prikrývky na posteľ! Teraz môžete získať podobné produkty z tejto populárnej kategórie na pár kliknutí! Tento výnimočný výrobca Eponj Home vám ponúka vysoko kvalitný sortiment. Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho pre vás viac! Preskúmajte u nás taky viac skvelého tovaru od dodávateľa Eponj Home. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi žiadaný produkt Set prikrývky na dvojlôžko s obliečkami od značky Eponj Home môžete pohodlne kúpiť momentálne na našich stránkach skutočne výhodne. Produkt momentálne predávame za 38 EUR.