Set maľovanie na tvár Djeco Maquillaje

Premeňte svoje deti na ich obľúbené zvieratko, super hrdinu či postavu z filmu alebo seriálu. Budú tak môcť smelo vyraziť napríklad na maškarný... viac informácií »
Set maľovanie na tvár Djeco Maquillaje
Značka: Djeco
11 EUR
Kúpiť v e-shope »
Premeňte svoje deti na ich obľúbené zvieratko, super hrdinu či postavu z filmu alebo seriálu. Budú tak môcť smelo vyraziť napríklad na maškarný...

Premeňte svoje deti na ich obľúbené zvieratko, super hrdinu či postavu z filmu alebo seriálu. Budú tak môcť smelo vyraziť napríklad na maškarný bál či narodeninovú oslavu.

Balenie obsahuje 6 trblietavých metalických farieb, štetec a hubku na jednoduché nanášanie.


Úplne unikátny produkt Set maľovanie na tvár Djeco Maquillaje máte možnosť kúpiť bez problémov tu na našich stránkach v známej rubrike detské hračky! Zaobstarajte si akčné produkty z tejto obľúbenej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu! V očiach zákazníkov popupárna značka Djeco vám môže ponúknuť špičkový tovar A tu je dôkaz! Máme toho pre vás viac, u nás nájdete viac kvalitných výrobkov od dodávateľa Djeco. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento najpredávanejší produkt Set maľovanie na tvár Djeco Maquillaje od známeho popredného výrobcu Djeco jednoducho môžete zaobstarať práve dnes za super cenu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 11 EUR.