Set karafy a 6 pohárov RCR Cristalleria Italiana Giustina

Prvotriedny materiál, ktorý nepodlieha módnym trendom? Elegantný dizajn, ktorý nikdy neomrzí? To sú slová, ktoré tento kúsok od talianskej značky... viac informácií »
Set karafy a 6 pohárov RCR Cristalleria Italiana Giustina
Prvotriedny materiál, ktorý nepodlieha módnym trendom? Elegantný dizajn, ktorý nikdy neomrzí? To sú slová, ktoré tento kúsok od talianskej značky...

Prvotriedny materiál, ktorý nepodlieha módnym trendom? Elegantný dizajn, ktorý nikdy neomrzí? To sú slová, ktoré tento kúsok od talianskej značky RCR Cristalleria Italiana dokonale vystihujú!

O materiáli Luxion

Luxion je novo vyvinutý druh krištáľového skla: je to prekrásne, transparentné a úplne bezpečné sklo bez stopy olova. Luxion je vôbec najpriezračnejším materiálom na krištáľovej škále .
Ďalšia z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do umývačky riadu : ponúka veľkú odolnosť voči čistiacim prostriedkom, čo bolo otestované po tisícom umytí, po ktorom sa na riade z tohto materiálu neobjavil ani náznak zastretia skla. Luxion je ľahký a napriek tomu pevný, a to vďaka jeho výrobe: je totiž odvodený z titania, kremíka a alumínia, ktoré prejdú špeciálnym teplotným procesom.

O značke

Cristalleria Italiana je talianska sklárska značka pýšiaca sa päťdesiatročnou tradíciou v odbore. Svoje skúsenosti tu vie zúročiť, jedná sa totiž o talianskeho lídra vo výrobe krištáľu. Všetky kúsky sú 100% vyrobené v Taliansku .
Cristalleria Italiana je tiež spoločnosťou rešpektujúcou životné prostredie . Firemné hodnoty sú založené na inovácii a kvalite .Lacný tovar Set karafy a 6 pohárov RCR Cristalleria Italiana Giustina ide získať bez ťažkostí na webe umiestnený v sekcii džbány a karafy! Teraz kúpite akčné produkty z našej rubriky na pár kliknutí. Možno ale hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac. Máme aj v ponuke viac osvedčeného tovaru od výrobcu RCR Cristalleria Italiana. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento unikátny produkt Set karafy a 6 pohárov RCR Cristalleria Italiana od nášho výrobcu RCR Cristalleria Italiana ľahko môžete zaobstarať na našich stránkach teraz za výpredajovú cenu. Teraz zaobstaráte len za 52,90 EUR.