Set elastickej plachty a 2 obliečok na vankúše na jednolôžko Clementino Rentano, 160 × 200 cm

Nič nie je lepšie ako sa po náročnom dni zabaliť do mäkkého paplóna. Umocnite tento okamih originálnymi obliečkami, ktoré urobia zo všedného... viac informácií »
Set elastickej plachty a 2 obliečok na vankúše na jednolôžko Clementino Rentano
Značka: EnLora Home
17,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nič nie je lepšie ako sa po náročnom dni zabaliť do mäkkého paplóna. Umocnite tento okamih originálnymi obliečkami, ktoré urobia zo všedného...

Nič nie je lepšie ako sa po náročnom dni zabaliť do mäkkého paplóna. Umocnite tento okamih originálnymi obliečkami, ktoré urobia zo všedného odpočinku celodenný zážitok. Do takýchto paplónov sa budete vracať s neskrývanou radosťou. ♥

Obliečky majú gombíky, vankúše majú obálkový typ zapínania.
Obálkové zapínanie
Vankúše s obálkovým typom zapínania sú doplnené o prehyb látky, ktorý je všitý do vnútornej časti obliečky. Túto kapsu teda stačí len pretiahnuť cez vankúš a máte obliečky.

Hlavnou výhodou tohto zapínania je práve veľmi jednoduchá manipulácia. Vďaka absencii gombíkov a zipsov sa navyše počas prania nemusíte obávať ničenia bubna práčky. Tento zľavnený tovar Set elastickej plachty a 2 obliečok na vankúše na jednolôžko Clementino Rentano, 160 × 200 cm je na získanie priamo na našich stránkach v populárnej sekcii plachty! Pripravili sme nové kusy z tejto populárnej sekcie za internetové ceny. Predný výrobca EnLora Home má vysoko kvalitný sortiment.

Exkluzívny produkt Set elastickej plachty a 2 obliečok od výrobcu s dobrým menom EnLora Home je možné zaobstarať práve teraz na našej webovej stránke za neuveriteľne nízku cenu. Teraz si môžete kúpiť za 17,99 EUR.