Set bielej elastickej plachty a 2 obliečok na vankúše na jednolôžko Softy, 160 × 200 cm

Luxusné posteľné doplnky a obliečky si vaša spálňa určite zaslúži. Sú vyrobené z kvalitných a na dotyk príjemných materiálov a antibakteriálne... viac informácií »
Set bielej elastickej plachty a 2 obliečok na vankúše na jednolôžko Softy
Značka: Eponj Home
17,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Luxusné posteľné doplnky a obliečky si vaša spálňa určite zaslúži. Sú vyrobené z kvalitných a na dotyk príjemných materiálov a antibakteriálne...

Luxusné posteľné doplnky a obliečky si vaša spálňa určite zaslúži. Sú vyrobené z kvalitných a na dotyk príjemných materiálov a antibakteriálne ošetrené, takže si môžete nedeľnú pohodu v posteli naozaj užiť.

Obliečky majú gombíky, vankúše majú obálkový typ zapínania.

Obálkové zapínanie
Vankúše s obálkovým typom zapínania sú doplnené o prehyb látky, ktorý je všitý do vnútornej časti obliečky. Toto vrecko teda stačí len pretiahnuť cez vankúš a máte hotovo.

Hlavnou výhodou tohto zapínania je práve veľmi jednoduchá manipulácia. Vďaka absencii gombíkov a zipsov sa navyše počas prania nemusíte obávať ničenia bubna práčky. Vynikajúci produkt máte možnosť zaobstarať bezprostredne na našom webe v populárnej kateogrii plachty. Teraz nájdete ešte ostatné produkty v spomínanej rubrike v zľave! Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac! U nás nájdete ďalšie preverené kúsky od výrobcu Eponj Home. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Slávny výrobca Eponj Home dlhodobo ponúka vysoko kvalitné výrobky Presvedčte sa!

Tento veľmi obľúbený produkt Set bielej elastickej plachty a od dodávateľa s dlhou históriou Eponj Home ľahko môžete zohnať práve teraz stále výhodne! Teraz môžete získať za skvelú cenu 17,99 EUR.