Set béžovej rýchloschnúcej osušky a uteráku DecoKing EKEA, 70 × 140 cm + 30 × 50 cm

Tento set uterákov je rýchloschnúci, ľahko nasaje pot a vodu, preto sa hodí aj na cvičenie alebo horské túry. Vďaka špeciálnemu materiálu pri... viac informácií »
Set béžovej rýchloschnúcej osušky a uteráku DecoKing EKEA
Značka: DecoKing
13,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tento set uterákov je rýchloschnúci, ľahko nasaje pot a vodu, preto sa hodí aj na cvičenie alebo horské túry. Vďaka špeciálnemu materiálu pri...

Tento set uterákov je rýchloschnúci, ľahko nasaje pot a vodu, preto sa hodí aj na cvičenie alebo horské túry. Vďaka špeciálnemu materiálu pri zložení zaberie až o 80 % menej miesta ako obyčajné osušky. Akčný produkt Set béžovej rýchloschnúcej osušky a uteráku DecoKing EKEA, 70 × 140 cm + 30 × 50 cm je na získanie bezstarostne na stránkach v známej rubrike kúpeľňový textil. Nájdite si ostatné produkty z tejto známej sekcie za priaznivú cenu. V očiach zákazníkov popupárna značka DecoKing vás obohatí o vynikajúci tovar. Nové kúsky každý deň! Náš sortiment je široký, máme v ponuke však viac osvedčených výrobkov od dodávateľa DecoKing. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený produkt Set béžovej rýchloschnúcej osušky a uteráku DecoKing EKEA, 70 × 140 cm + 30 × od tejto skvelej značky DecoKing ľahko nájdete tu za super peniaze! Stojí práve teraz u nás 13,99 EUR.