Set 2 misiek a jedálenských paličiek Mij Snowflake

Pre všetkých milovníkov polievok, rezancov aj ryže. So setom 2 misiek a paličiek si vychutnáte svoju obľúbenú večeru vo dvojici. Jemný dekor... viac informácií »
Set 2 misiek a jedálenských paličiek Mij Snowflake
Značka: MIJ
34,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Pre všetkých milovníkov polievok, rezancov aj ryže. So setom 2 misiek a paličiek si vychutnáte svoju obľúbenú večeru vo dvojici. Jemný dekor...

Pre všetkých milovníkov polievok, rezancov aj ryže. So setom 2 misiek a paličiek si vychutnáte svoju obľúbenú večeru vo dvojici. Jemný dekor poteší oko každého estéta.

Dĺžka paličiek je 22,5 cm.

MIJ (Made in Japan) je riad, ktorý len tak nikde neuvidíte. Dováža sa priamo z Japonska, je vyrobený z odolnej prírodnej keramiky a vďaka ručnej výrobe je každý kus originál. Neodmysliteľným bonusom je fakt, že neobsahuje kovy ani škodlivé farbivá. Farby zostávajú stále rovnako sýte a nehrozí ani ich odlupovanie. Tento veľmi obľúbený produkt Set 2 misiek a je k dostaniu práve na našich stránkach umiestnený v kategórii servírovacie misky! Zaobstarajte si parádne kusy z tejto známej kategórie v zľave! Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho viac. Preskúmajte u nás tiež viac kúskov od výrobcu MIJ. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Vedúca značka MIJ má prvotriedny tovar

Kvalitný a lacný tovar Set 2 misiek a jedálenských od tejto skvelej značky MIJ získate v našej aktuálnej ponuke za primerané peniaze. Teraz možno objednať len za 34,90 EUR.