Servírovacia doska z bieleho mramoru a mangového dreva Nkuku Bwari, dĺžka 59,5 cm

Podávajte hostinu tak, že z nej nikto nebude môcť odtrhnúť oči. Takéto kúzlo vám pomôžu priniesť servírovacie dosky od anglickej značky Nkuku,... viac informácií »
Servírovacia doska z bieleho mramoru a mangového dreva Nkuku Bwari
Značka: Nkuku
83 EUR98 EUR Zľava -15%
Kúpiť v e-shope »
Podávajte hostinu tak, že z nej nikto nebude môcť odtrhnúť oči. Takéto kúzlo vám pomôžu priniesť servírovacie dosky od anglickej značky Nkuku,...

Podávajte hostinu tak, že z nej nikto nebude môcť odtrhnúť oči. Takéto kúzlo vám pomôžu priniesť servírovacie dosky od anglickej značky Nkuku, ktoré sa inšpirovali v kultúre tradičných afrických dedín.

Kúsky sú vyrobené z nesmrteľného mramoru, ktorý sa vyznačuje pevnosťou, tvrdosťou aj jedinečným vzhľadom a z exotického mangového dreva.

Ako sa starať o mangové drevo?
Aby vám tento jedinečný kúsok vydržal čo najdlhšie, je treba sa kvalitne sa oň starať. Lopárik umývajte v horúcej vode s mydlom a ihneď po umytí utrite do sucha. Pre výživu a ochranu dreveného materiálu namažte látkovou handričkou potravinársky olej, napríklad olivový alebo orechový.

Značka Nkuku pri procese výroby dbá na princípy fair trade a udržateľnosti materiálov. Zaujímavý výrobok Servírovacia doska z bieleho mramoru a mangového dreva Nkuku Bwari, dĺžka 59,5 cm dostanete pohodlne tu na našom webe v známej kategórii servírovacie misky. Pozrite sa na akčné produkty v spomínanej rubrike za výhodnú cenu!

Tento obľúbený produkt Servírovacia doska z bieleho mramoru a mangového dreva Nkuku Bwari, dĺžka 59,5 cm od známeho výrobcu Nkuku pohodlne nakúpite na našich stránkach za výpredajovú cenu. Teraz získate od 83 EUR.