Servírovací podnos z mangového dreva Antic Line Grillagée, ø 27 cm

Servírujte domáce jednohubky alebo čerstvé koláčiky na pravom dreve. Podnos z mangového dreva pôsobí veľmi elegantne a vďaka originálnemu... viac informácií »
Servírovací podnos z mangového dreva Antic Line Grillagée
Značka: Antic Line
58,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Servírujte domáce jednohubky alebo čerstvé koláčiky na pravom dreve. Podnos z mangového dreva pôsobí veľmi elegantne a vďaka originálnemu...

Servírujte domáce jednohubky alebo čerstvé koláčiky na pravom dreve. Podnos z mangového dreva pôsobí veľmi elegantne a vďaka originálnemu drôtenému poklopu môžu naservírované dobroty dýchať a zároveň sa k nim ľahko nedostanú tí najchamtivejší stravníci.
Tento lacný kus Servírovací podnos z mangového dreva možno zakúpiť bez ťažkostí na webe zaradený v kategórii ! Pozrite sa na kvalitné kusy zo spomínanej rubriky na pár kliknutí. Vedúca značka Antic Line svojim zákazníkom ponúka veľmi kvalitné výrobky Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký! U nás nájdete ďalšie kvalitné kúsky značky Antic Line. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento akčný výrobok Servírovací podnos z mangového dreva Antic Line od kvalitnej spoločnosti Antic Line možno nájsť aktuálne v našej ponuke skutočne výhodne. Stojí teraz u nás 58,90 EUR.